KONST / Litografier / Färglitografi 15915024
nr 1591 5024
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Porträtt av Evert. Signerad, numrerad 6/250, daterad 1975. Färglitografi, bildmått: 59x46 cm, yttermått inklusive ram: 73x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:53:22
100 kr
150 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube